0 412 237 20 77

Diyarbakır Tablet Tamiri

Diyarbakır Tablet Tamiri

blog

Tablet tamir hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Hisar Bilgisayar olarak, Diyarbakır ve Çevre illerde Tablet ile alakalı tüm işlemleri yapmaktayız. 

Tablet Tamiri – Parça Değişimi – Batarya & Ekran Değişimi

Farklı işletim sistemleri ve markalardaki tablet tamiri ihtiyaçlarınız için Hisar Bilgisayar desteğini alabilirsiniz. 

 

Tablet tamiri söz konusu olduğunda, genelde ekran kırılması gibi şikayetler dikkat çeker. Akıllı telefonlar gibi tabletlerde de ekran kırılması oldukça kolaydır. Bu yüzden ekran değişimi gerektiren tüm cam kırılmaları bu kapsamda değerlendirilir. Tabletlerde meydana gelen birçok sorun, işlev kaybı, sıvı teması ve yavaşlama gibi etkilerle kendini gösterir.

Çalışma performansınızı etkileyecek olan bu sorunlar, ses açma kapama, Home tuşu ve şarj giriş çıkışları, ana kart tamiri, orta tuş tamiri, ana buton tamiri, hoparlör tamiri, kamera tamiri gibi çok sayıda problemin çözümü üzerine odaklanmıştır. Yedek parçası bulunabilen cihazlarda kısa sürede cihazın performasının eskisi gibi olması mümkün olurken, eski model cihazlarda değişim daha pahalı olabilir. Özellikle ekranı değişmesi gereken eski model cihazlar yeni bir tablet maliyetine neden olabilir. 

Ana buton gibi kısımların değişmesi gerektiğinde ihtiyacınız olan tamirin gerçekleşmesi için İOS, Microsoft ve Android işletim sistemine sahip olan tabletleri getirebilirsiniz. WhatsApp desteği verilerek tabletinizin marka ve modeline göre gerçekleştirilecek olan çözümler tarafınıza iletilecektir. 

Servis süreci değişecek olan ürünler, ses problemi, pilin şarj olmasına rağmen dolmaması, güç tuşu ya da ana tuşun çalışmaması, kamera ve görüntü sorunları gibi şikayetleriniz uzman teknikerler tarafından çözümlenmektedir. Tablet konusunda çok sayıda hizmet veren Hisar Bilgisayar ile dokunmatik ekranların tamir edilmesinden, şarj soketlerinin değiştirilmesine kadar çok sayıda uygulama yapılır. 

Marka ve modele göre değişecek olan onarım süreci, maliyeti ve garanti kapsamı tarafınıza iletilecektir. Onardığımız ürünleri 6 ay garanti kapsamında tarafınıza teslim ediyoruz. Tamir edilebilir olan tabletler ve akıllı telefonlar için doğru adres, hayat kurtarır!

 

iPad Tablet Tamir ve Onarımı

iPad tablet onarımı ve tabletlerin eski verimliliklerine uygun olarak kullanılabilmeleri için sorun tespiti yapılır. Ürünün yedek parça ve teknik bilgileri değerlendirilerek, ekranın kırılması, kasa değişimi ve tamiri, mikrofon değişimi, ana buton tabii ve orta tuş tamiri gibi çok sayıda şikayet kısa sürede giderilmektedir. Güvenle tamir edilen tabletlerin onarılma süreci ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için WhatsApp destek hattından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve ödeme koşullarından yararlanmak istediğinizde uzman teknikerlerden yardım isteyerek sizin için en uygun çözümler iletilir. 

iPad, iPad mini ve iPad Air serilerinin tüm dış ve iç sorunlarının çözümünde Hisar Bilgisayar desteğinden yararlanabilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olacak teknik servis personeli ön bilgi vererek ürününüzün onarılıp onarılamayacağını tarafınıza iletecektir. 

 

Android Tablet Onarımı

Yaygın bir şekilde kullanılan Android tabletlerde de yazılımsal sorunlardan çok donanımsal problemler görülmektedir. Genelde cihazlar belirli bir süre kullanıldıktan sonra ağırlaşır ve yazılımsal problemler görülür. Bu sorunların giderilmesi için de destek verilmektedir. Dış sorunlardan olan tablet ekran kırılması, arka cam tamiri, ön kamera değişimi, anakart tamiri hoparlör tamiri, batarya değişimi gibi çok sayıda sorunun giderilmesi gerektiğinde profesyonel destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve zaman kaybı yaşamınızı önleyen çözümlerle tablet onarım hizmeti alabilirsiniz. Android sistemine sahip olan tablet ve benzeri cihazlarda yer alan parça ve yazılımlarla tablet onarımı başarıyla gerçekleştirilmektedir. Eski ve yeni tabletleriniz için yedek parça ve onarım desteği veren Hisar Bilgisayar ile zaman kaybetmeden tüm cihazlarınız eski sağlığına kavuşacaktır. 

 

Microsoft Tablet Onarımı

IOS ve Android kadar olmasa da tercih edilen Microsoft tabanlı tabletlerde de çeşitli problemler görülebilir. Tabletin kısa sürede onarılması ve tamir ettirilmesi gerektiğinde bu konuda uzman olan teknik personel ile iletişime geçebilirsiniz. Tabletinizin onarımı konusunda en hızlı çözümleri bulmanızı sağlayacak olan Hisar Bilgisayar ekibi, yaygın onarım ağı ve yedek parça temini sayesinde hızlı çözümler sunmaktadır. Mikrofon değişimi, arka cam değişimi, hoparlör tamiri, ekran değişimi ve batarya değişimi gibi çok sayıda parçanın değiştirilmesi bünyemizce gerçekleştirilmektedir. Eğer varsa cihazınızdaki yazılımsal sorunların çözülmesi de mümkün olacaktır. Cihazınıza format atma, yazılım kaynaklı hataların giderilmesi ve şarj giriş çıkışlarının onarılması için uzmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz. 

 

Tabletim kırıldı ekran değişimi yapıyor musunuz?

Tabletin camının kırılması eğer yüzeysel bir kırıksa ekran değişiminin yapılmasıyla çözülen bir sorundur. Ancak bazı durumlarda kasanın da ciddi hasar görmesi söz konusu olabilir. Bu hasarın giderilmesi için de daha büyük bir çalışma gerekebilir. Anakart ve ilgili bileşenler hasar görmüş mü yoksa hasar sadece yüzeysel boyutta mı? Hangi durum yaşanırsa yaşansın cihazınızı görmeden bir işlem yapılıp yapılmayacağı bilinemez. Hasarı çok büyük olan değersiz hale gelmiş olan cihazlar tamir edilemez boyuttaysa sadece parça amaçlı değerlendirilebilir. Bu durumda tarafınıza bilgilendirme yapılarak sorunun giderilemeyeceği iletilir. Tabletinizin türüne göre değişen ekran camları, ekranın yenilenmesiyle değiştirilmektedir. 

 

Tabletlerde batarya değişimi yapıyor musunuz?

Akıllı telefonlar gibi tabletler de benzer bir mekanizmaya sahiptir. Dolayısıyla sorunlar genel olarak aynıdır. Bataryanın değişmesini gerektiren durumlar söz konusu olmuşsa, bataryada ilgili değişimler yapılır. Telefonunuzun markası ve modeline göre yapılacak olan değişimler cihazınızın içi açılarak yapılır. Eğer garantisi devam eden bir cihaz varsa tamir için yetkili servis ücret almadan destek verebilir. Ancak garantisi biten ya da kullanıcıdan kaynaklanan sorunlarda ek ücret alınabilir. Bu durumda Hisar Bilgisayar’dan de fiyat teklifi alabilirsiniz. Batarya değişimi yapılmaktadır. 

 

Tabletlerde kamera ve arka cam değişimi yapılıyor mu?

Tabletlerde kamera ve cam kırılması en sık rastlanan sorunlar arasındadır. Hisar Bilgisayar orijinal parçalarla onarım geçekleştirmeye yardımcı olur. Çok sayıda marka ve modeli bulunan tabletinizin camı kırılmışsa, ekranın komple değiştirilmesi gerekir. Bu da tabletiniz eski değilse kısa sürede gerçekleştirilen bir durumdur.  Tabletin camının değiştirilmesi gerektiğinde çizik az bile olsa mutlaka ekran değiştirilmesi gerekir. Bu değişim için hızlı çözümler sunan uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Ekonomik ve özel çözümlerle karşınıza çıkan Hisar Bilgisayar ile istediğiniz marka ve model tabletin ekran değişimi yapılabilir. Fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz. Kamera kırılmasında ise kamera sisteminin uygun şekilde değiştirilmesi gerekir. 

 

Tabletimden ses gelmiyor, hoparlör değişimi yapıyor musunuz?

Tabletlerde ses çıkışının gerçekleşmemesi oldukça sık rastlanan bir sorundur. Hoparlör değişimi gerektiren durumlar oldukça önemlidir. Tablete toz ya da yiyecek atıklarının kaçması ciddi sorunlara neden olabilir. Bu durum kolayca değiştirilebilirken bazen parçayı değiştirmek gerekebilir. Tabletin marka ve modeline uygun olan hoparlör alınarak değişim gerçekleştirilir. Onarımda amaç tabletin ses verimliliğinin eski ilk kullanılmaya başladığınız düzeye ulaşmasını sağlamaktır. Yüksek seslerde de düşük seslerde de performansı yükselten etkenler ayarlandığında sorun çözülmüş olur. 

 

Tabletlerde mikrofon değişimi tamiri yapıyor musunuz?

Tabletlerde mikrofon değişimi yapılmaktadır. Cihazınızın marka ve modeline uygun olan mikrofonlar takılarak sorun çözülür. Tabletlerdeki şarj soketi arızası, ses açma kapama tuşu, dokunmatik ekranın hasar görmesi, ana tuşun arızalanması ve benzer sorunlar söz konusu olduğunda Hisar Bilgisayar desteği alarak hizmet alabilirsiniz. İşin ehli olan teknikerler tarafından yapılan tablet tamiriyle cihazınızın performansını arttıracak onarımlar gerçekleştirilmektedir. Onarılmayacak olan tabletler yedek parça olarak kullanılabilir. 

Array tablet ekran tamiri, tablet cam tamiri, diyarbakır tablet servisi, tablet servisi, ipad tablet tamiri, ios tablet tamiri, android tablet tamiri, kayapınar tablet tamiri, bağlar tablet tamiri, Diyarbakır tablet tamiri, tablet tamiri